Lihtsad lahendused.

Ettevõte on asutatud 2009. aastal erakapitalil ja ligi 10-aastase kogemusega. Meie visioon on pakkuda kaassaegset tarkvara- ja riistvaralahendust erinevate suurusetega ettevõtetele. Me arendame peamiselt veebirakendusi ja kasutame rakendusteks Android-ja iOS kasutajaliidseseid. Pakume ka muid lahendusi, nagu:

  • Monitooring
  • Pilveteenus
  • Infokanalite loomine ja haldamine
  • Ilusalongide ja spaade broneerimise haldussüsteemid
  • Veebilehtede loomine, teenused ja haldamine
  • Teenused ja ekspertiis

Teenused ja ekspertiis.

Teostame erinevatele elektroonilistele seadmetele hooldustöid, mõõdame seadmete kahjustuste ulatust kasutusea jooksul ning teostame ekspertiisi erinevate kindlustusjuhtumite korral.

Meie asjatundlikkus hõlmab pesumasinatele pesuvahendite doseerimise programmide muutmist ja pesumasinatele programmide loomist pesupesemiseks.

Alates serveripoolsest (Back-end) kuni kliendipoolse (Front-end) veebisaidi koodi arendamiseni.

Teie veebisaidi hooldamine kogu selle elutsükli vältel on meie põhipädevus, kas siis koduleht vajab hooldust või majutamist. Kui Teil pole veel kodulehte või peate asendama olemasoleva kodulehe uuega, siis võtke ühendust ja me leiame koos arenduslahendused!

Infokanal ja
broneerimise haldussüsteem.

Infokanal võimaldab kuvada mis tahes teavet, mis on kohandatav vastavalt teie vajadust silmas pidades. Kui teil on restoran, mis soovib kuvada igapäevaseid pakkumisi ja menüüd või osutate konverentse, mis soovib meeldejäävat ja ajaga kaasas käivat viisi näidata tulevasi sündmusi, saate meilt tuge!

Pakume ilusalongide ja spaadega seotud veebipõhist broneerimise haldussüsteemi, mis võimaldab teil hallata tehtuid broneeringuid võrgus.

Monitooringu platvorm.

Meie terviklik monitooringu platvorm võimaldab jälgida Teie serverite, teenuste ja/või veebisaitide ning portide veateateid ning ka ööpäevaringseid rünnakute katseid, et hoiduda töökatkestustest ja viia risk miinimumtasemele.

Miks kasutada meie monitooringu platvormi?

Turvaline.

Meie andmebaas on krüpteeritud ja me ei jaga kogutavaid andmeid, mida me kogume monitoorimise eesmärgil teie serverite, kontrollide ja/või veebisaitide kohta kolmandate isikutega.

Kiire ja lihtne ülevaade.

Meie platvorm võimaldab meil monitoorida, võimaldades jälgida Teie oma süsteemide ajakohastatud seisu.

Diagnostika.

Me leiame lahendusi teie serverite, teenuste ja/või veebisaitide probleemidele, et määrata kindlaks nende põhjus ja probleem, kui need ei ole pärit kolmandate isikute allikatest.

Mida me monitoorime.

Teenused

Kõige olulisemate veebiteenuste kontrollimine.

Me saame kontrollida portide olekut, laadimisaega, blokeeritud IP-sid, DNS-aadresse, lisaks veel TCP, UDP, ICMP protokolle ja FTP, SSH, RDP, HTTP, HTTPS, SMTP, POP3 ja IMAP teenuseid.

Serverid

Enamiku Linuxi ja Windowsi serverite mõõdikud.

Me monitoorime: CPU kasutust, süsteemi koormust, teenuse/protsessi tööaega, RAM kasutust, vahemälu kasutust, ketaste kasutust, andmete puudumist, võrguühendusi, SSH ühendusi, pingi ja võrgukiirust.

Veebisaidid

Teie veebisaitide oluliste tunnuste jälgimine.

Me monitoorime HTTP vastuskoode, laadimisaega ja otsime märksõnu.

Mario
CEO
mario@nsc.ee
Kristin
COO
kristin@nsc.ee
Võtke meiega ühendust
Card image cap

Tallinna 16, Kuressaare
Reg Nr: 11685857
VAT Nr: EE101967000
Telefon: +372 515 4820
E-mail: info@nsc.ee
Hooldus e-mail: service@nsc.ee
IBAN: EE772200221046415881
SWIFT: HABAEE2X